Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 592 69 10-0532 400 4145

Sosyal Medyada Biz}

2018 Yılına Özel Fiyatlar
2018 yılına özel çalışmalarımız ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz iletişime geçmeniz yeterli!
İLETİŞİME GEÇ

Otel Konsept

Otel Konsept

Ahşap Otel Konsept Çalışmaları İçin Doğru Firma!

Otel konsept dizayn işleri hem otellerin hitap ettiği kesim, hemde yüksek rekabet ortamı sebebiyle son derece önem arz eden bir durum! Kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik gereksinimini en üst düzeyde olması ileriye dönük yatırımlarınızdan istediğiniz sonucu almanız konusunda çok önemli bir durum.

Tığlı Dizayn olarak bu alanda son derece başarılı bir firmayız ve istediğiniz her türlü projenizin üzerinde çalışarak sizlere istediğiniz doğrultuda kaliteli bir hizmet sunmak bizi mutlu edecektir. Özgür ve modern çizgiler ile ahşaba hayallerinizi, şirketinizi işliyoruz!

Kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız sayesinde otelinizin ahşap konsept dizaynı açısından son dere yerinde bir karar vermiş olacaksınız. Bu size devamlı bir şekilde kazanç olarak dönecektir. Farklı tarzda dizayn edilmiş yeni oteliniz sayesinde her zaman rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve tercih edilen bir otel haline gelmek sizin elinizde!

Rakip otel firmalarını tripadvisor takip edebileceğinizi biliyor musunuz? Tripadvisor.com.tr

28 Kasım 2015
5.316 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish