Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 592 69 10-0532 400 4145

Sosyal Medyada Biz}

2019 Yılına Özel Fiyatlar
2019 yılına özel çalışmalarımız ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir
İLETİŞİME GEÇ

Daire İç Dizayn

Daire İç Dizayn

Daha Şık ve Doğal Bir Daire iç Dizayn Modelleri

Tığlı Dizayn olarak edindiğimiz temel amaç daha şık, daha kaliteli ve içinizi ısıtacak modern daire içi dizayn tasarımlarımız ile memnuniyetinizi yüzünüzdeki mutlu bir tebessümde görmektir.  Bu memnuniyeti şimdiye kadar nasıl ki ahşaba olan aşkımız ve bizim gibi ahşaba karşı tutkusu olan siz değerli müşterilerimiz sayesinde sağladıysak aynı şekilde tutkuyla en üst seviyelere ulaşma hedefindeyiz. Bir marka olarak çok iyi biliyoruz ki; kazanmak asla maddi bir unsur değildir! Kazanmak asli olarak karşınızdaki kişiyi memnun edebilmek, kazanmak değer vermek ve değer görmektir.

Ahşabın her alanında var olan Tığlı Dizayn olarak daire iç dizayn alanında da varız ve çok iddialıyız!  Birbirinden güzel tasarımlarımız ve örnek çalışmalarımız bizim tarafımızda değil, sizler tarafından beğeni kazandığı için güzel ve özeldir. Sizler de daire içi dizaynlarınız için diğer müşterilerimiz gibi en kaliteyi tercih edin ve rahat edin! Ahşap Mutfak dizaynı ve akrilik dolaplarınız için tercih edebileceğiniz en iyi firmanın adıdır “Tığlı Dizayn”

Aşağıdaki örnek daire iç dizayn çalışmalarını inceleyerek daha fazla fikir sahibi olacağınızı düşünüyoruz.

 

Facebook adresimizden bizi takip etmeye ne dersiniz? Tığlı Dizayn Facebook Sayfası

28 Kasım 2015
13.050 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish