Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Eczane Dizayn

Eczane Dizayn

Eczane Dizayn ve Dekorasyon

Eczane açmayı düşünüyorsanız yada mevcut eczanenizi daha şık ve ferah hale getirmeyi düşünüyorsanız, o vakit derhal bizlere ulaşınız.

Beyaz renk eczane dekorasyonlarının esasını oluşturmaktadır. Etkili bir halde kullanım olanağı gösteren ve mekanı hem ferah hatta ergonomik kılacak olan mobilya modelleri ile birlikte şık ve etkin bir dekorasyon çalışması yapmaktayız. Doğru mobilya tüketimi ile beraber en elverişli eczane dekorasyonu gerçekleştirmek son derece zahmetsiz oluyor. Konsepte göre değişen eczane dekorasyonunda ve mekanın kullanım izni verdiği ölçüde hemen hemen her bölümde dolapları görebilirsiniz. Mekanlar her şeyden özgür olarak sınırlayıcıları ve öteki dekorasyon unsurları ile beraber bulunmaktadır. Küçük eczanelerin dekorasyon ile birlikte sıkışıklığa yer vermeden ferah bir hale getirilmesi sağlıyoruz. Eczane alanının verimliliği ve dekorasyon ürünleri öteki ürünlere monte edilerek dekorasyon işlemi tamamlanır. Zaman içinde eczane dekorasyonunda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz yenilikler için aynı malzemeye değişik metaryel ve moduller ilave ederek yeni bir eczane yaratabilirsiniz. Dekorasyon Firması olarak İstanbul Sultanbeyli ve tüm dünyada sizlere ahşap dizayn hizmeti sunmaktayız.

Eczanenizin sıfırdan tüm iç dizaynlarını baştan yeniliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish