Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Endüstriyel 4.0 İle Modern Manav Market Dizaynları

Endüstriyel 4.0 İle Modern Manav Market Dizaynları

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı ev teknolojileri kullanımı yaygınlaşmıştır.

 Akıllı evlerin iç tasarımlarını  sizlere inovasyon eseri olacak şekilde günümüz teknolojileri sağlamaktayız.

 Manav dizayn, market dizayn , iş yerinizi sizlerin talebi eşliğinde isteklerinizi en iyi tasarım projeleri ile harika mimariler haline getiriyoruz.

Tığlı Dizayn Mobilya ve Tasarım olarak siz bizlere ulaşıyorsunuz.Biz uzman ekiplerimizce işyerinizi, manavınızı, mağazınızı, cafenizi yerinde ziyaret ederek taleplerinizi topluyoruz.Daha sonra sizden aldığımız gereksinimlerinizi en gelişmiş mimari programları ile mimarlarımız eşliğinde, birden çok tasarım çeşidi ile tasarlıyoruz.Tasarım örnekleri sizlere sunarak tamamen sizlerin memnuniyeti dahilinde seçilen çalışma üzerinde son halini alana kadar geliştirmekteyiz.

 Proje sizin onayınızı aldıktan sonra sizlere en şık ürünlerimizle uzman ekiplerimizle imalat planları eşliğinde tam istediğiniz şekilde projelerinizi tamamlayıp teslim ediyoruz. Firmamızın en önemli ilkesi memnun ve mutlu müşterileridir!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish