Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

En Şık Pastane Konseptleri

En Şık Pastane Konseptleri

En Şık Pastane Konseptleri

Farklı konsepte ve havaya sahip pastane dekorasyonları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Normal veya butik bir pastane açmak istediğinizde, hemen bize ulaşınız.
En iyi dekorasyon ekibi olarak hayallerinizdeki pastaneyi nasıl dekore edeceğinizi sizlere anahtar teslim yapmaktayız.

Sizler için pastane iç dekor ile sizin yapmayı planladığınız veya yapmış olduğunuz renkli pastalarla güzel bir ahenk yakalayabilirsiniz. Eğer dış cephede vitrin varsa iç dekorasyonuna ihtimam vermelisiniz ki, müşteri için ilk gözlem oldukça mühimdir. Farklı dekorları tercih ederek mekanınızı hususi kılmalısınız.
Pastanenizin kendine has ve ayrı bir tasarımı olmalıdır ki müşterilerde kendi tarzlarına en münasıp pastanenizde zaman geçirmeyi tercih etsinler.

Pastanenizin tavan dekorasyonu ve akvaryum ayrıntıları da kendisine has ve nostaljik stili sağlamlaştıran karakteristik özelliklerden olmalıdır.Farklı konsept işletmeler demek mutlu ve devamlı müşteriler demektir.İyi bir mekanda size iyi müşteriler getirmekle yükümlüdür.

Tam bu konuda Tığlı Dizayn Mobilya ve Tasarım olarak biz devreye giriyoruz. Tabi ki bunları yaparken siz değerli müşterilerimizin talepleri çerçevesinde yapmaktayız.İşletme tasarımını yapacak mimarımıza taleplerin eksiksiz bir şekilde anlatmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish