Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Hakkımızda

resim_hakkimizda

Tığlı Dizayn Mobilya ve Tasarım, 2014 yılında, uzun yıllardan beri sektörün içinde bulunan Ramazan TIĞLI tarafından kurulmuştur. Kısa zamanda çok yol kat edilmiş, yenilikleri takip eden ve artı değer kazandıran bir firma olarak rakiplerinin arasından sıyrılmayı başarmıştır. Gerek vizyon, gerekse misyon olarak rakip firmaların ve olağan düşüncenin aksine, gerçek bir müşteri memnuniyetine odaklanan firmamızın en büyük ayırt edici özelliği de verdiği hizmet ve ürünün kalitesini iyi bir ustalıkla birleştirmesi ve ortaya mükemmel tasarımlar çıkarması. Büyümeyi hedefleyen firmamız için asıl amaç asla maddi unsurlar olmamıştır.

Firma kurucularında Ramazan TIĞLI’nın dediği gibi “ Bir iş yapıyorsanız bunun bir amacı vardır, bir de gereksinimi… Çoğu firma için amaç para kazanmaktır. Tığlı Dizayn olarak biz bunu asla amaç edinmedik ve edinmeyeceğiz. Biz zoru başarmak istiyoruz ve %100 memnun bir müşteri portföyü oluşturmak niyetindeyiz.

Firmamız ahşap mobilya modellerinden, pastane ve kafe dizaynlarına, Bar dizaynı, hastane ve okul konseptlerine, mutfak ve banyo dolaplarından, ofis dizayn, mağaza dizayn, market dizaynlarına kadar Ahşabın ve tasarımın olduğu her alanda hizmet vermektedir.

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish