Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Market Dizayn

Market Dizayn

En Güzel Market Dizayn, Market Dekorasyon Çalışmaları Tığlı Dizayn’da

Market dizayn ve market dekorasyon konusunda hizmet veriyoruz. Modern ve şık tasarımlar yapıyoruz. Bu tasarımlarımızı da 3D çizimle görselleştiriyoruz. Ne yapılacağını 3D çizimlerimiz sayesinde önceden görüyorsunuz. Hazırlamış olduğumuz tasarımlarımızı marketinize birebir uyguluyoruz. Değişim önemlidir. Marketiniz değişiyor. Böylelikle marketiniz fark ediliyor, dikkat çekiyor. 

Ahşap ve demiri bir araya getiriyoruz. Ahşabın güzelliğini usta ellerde tecrübemizle işliyoruz.  Kaliteli hizmet anlayışımızla montajını yapıyoruz. Ve tüm bunlara da uygun fiyat garantisi veriyoruz. Hatta anahtar teslim işlerinizi de yapıyoruz. Siz hiç bir şeye karışmıyorsunuz. Tüm detaylarla biz ilgileniyoruz. Açılış günü kurdeleyi kesmek size kalıyor. 

Müşterileriniz için farklı olmak mı istiyorsunuz? Yeni bir market açmayı mı düşünüyorsunuz? Market tasarımı nasıl olmalı mı diyorsunuz? Market dizaynı yapan firma mı arıyorsunuz? Tüm bu soruların cevabı bizde. 

İyi bir market dizaynı neden önemlidir? Çünkü bununla, müşterilerinizin alışveriş alışkanlıklarını olumlu yönde etkilemiş olursunuz. Bunun sonucunda da satışlarınız büyük ölçüde artar. Marka olma konusunda emin adımlarla yolunuza devam edersiniz. Çalışmalarımız ile marketiniz  görsel açıdan çok zengin ve şık bir görünüme kavuşur. Müşterileriniz için alışveriş yapmanın kolay olduğu ve alışveriş yapmaktan memnun kaldıkları mekana kavuşmuş olursunuz.

En güzel market dizayn ve dekorasyonu için Tığlı Dizayn’ı arayın. “Tasarımdan üretime, ahşabın olduğu her yerdeyiz” diyoruz. 

Çalışmalarımıza, fotoğraflarımızdan bakabilirsiniz. Dilerseniz  firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında teklif alabilirsiniz.

Yaptığımız Market Dizayn Çalışmalarımızın videolarını izlemek için Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Çalışmalarımızdan Fotoğraflar;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish