Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Vizyonumuz

vizyon1

Vizyon olarak en üst değerleri kendine hedef edinen firmamız, alışa geldiği gibi devam eden bir sistemin içerisinde olmak yerine, devamlı modernleşen mobilya sektörünün modernleşmesine katkı sağlayan firmaların içerisinde yer edinmeyi hedeflemektedir. Bu hedefimize siz değerli müşterilerimizin katkıları ve memnu niyetlerinizden yola çıkarak oluşturacağımız özgür tasarım ruhu ile ulaşmayı hedefliyoruz. Paylaşımcı bir bünyeye sahip olan Tığlı Dizayn Mobilya ve Tasarım İthalat İhracat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak daha çok kişiye iş fırsatı sunmak, daha fazla kişi ile ekmeğimizi bölüşmek yine hedeflerimiz arasında yer almakta.
Ahşap olan bağlılığımız ile ahşaba şekil vermeyi, dekore etmeyi seven ve mesleğini büyük bir aşkla yapan ustalarımız sayesinde; bu yolda yalnız kalmayacağımızı ve belirlediğimiz doğrultuda, belli durak ve aşamalardan geçerek markamızın daha bilinir bir hale geleceğine olan inancımız tamdır. Bu yönde şimdiye kadar attığımız adımlar ile kendimize belirlediğimiz istikamet doğrultusunda hızla ilerlemekteyiz…

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish