Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Mağaza Dizayn

Mağaza Dizayn

Mağaza Dizayn  ve İç Dekorasyon Örnekleri

Mağaza iç dekorasyonu ve iç dizayn konsept çalışmaları için Tığlı Dizaynı seçmeniz için bir çok sebep var! Özgür bir tasarım ruhuna sahip alanının en iyisi olan ustalarımız sayesinde hayallerinizdeki mağaza dizayn konseptine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ahşabın zarafeti ile sıradan bir mağaza olmaktan kurtulacak  ve markalaşma yolunda büyük bir adım atmış olacaksınız. En güzel farklı mağaza dizaynlarımızın sayısı her geçen gün artmakta! Sizler de diğer memnun müşterilerimiz gibi en uygun fiyatlara en şık ve kaliteli bir mağaza sahibi olmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey firma yetkililerimiz ile iletişime geçmek olacak.

A-z’ye tüm mağaza dizayn birikimimizi dilerseniz modern bir görünüm ile, dilerseniz de otantik bir doku ile beğenilerinize sunabiliriz. Aşağıdaki örnek çalışmalar sizlere yaptıracağınız çalışma konusunda fikir vermesi açısından önemli! Sizlerin farklı fikir ve özgür görüşleriniz bizler için çok değerli!

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish