Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Otel Konsept

Otel Konsept

Ahşap Otel Konsept Çalışmaları İçin Doğru Firma!

Otel Konsept dizayn işleri hem otellerin hitap ettiği kesim, hemde yüksek rekabet ortamı sebebiyle son derece önemlidir. Kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli işçilik gereksinimini en üst düzeyde olması gereklidir.İleriye dönük yatırımlarınızdan istediğiniz sonucu almanız konusunda çok önemli bir durumdur.

Tığlı Dizayn olarak bu alanda son derece başarılı bir firmayız.İstediğiniz her türlü projenizin üzerinde çalışarak sizlere istediğiniz doğrultuda kaliteli bir hizmet sunmak bizi mutlu edecektir. Özgür ve modern çizgiler ile ahşaba hayallerinizi, şirketinizi işliyoruz!

Kaliteden hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız sayesinde otelinizin ahşap konsept dizaynı açısından son dere yerinde bir karar vermiş olacaksınız. Bu size devamlı bir şekilde kazanç olarak dönecektir. Farklı tarzda dizayn edilmiş yeni oteliniz sayesinde her zaman rakiplerinizin bir adım önüne geçmek ve tercih edilen bir otel haline gelmek sizin elinizde!

Eğer yeni bir otel açmayı planlıyorsanız, müşterilerinize harika otel iç konsepti sunmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish