Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Ofis Dizayn

Ofis Dizayn

En Güzel Ahşap Office Dizayn Çalışmaları Burada!

Ofis dizayn ve tasarım alanında deneyimli bir firma olan Tığlı Dizayn ile çalışmak sizin için bir ayrıcalık olacak! Kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı sayesinde iş yerinize vereceğiniz kurumsal hava sayesinde müşterilerinizin size olan güveninin artmasını sağlamış olacaksınız.

İşlerin verimli yapılması, elemandan kaliteli bir hizmetin temin edilmesi, iş yerinde birlik ve beraberliğin oluşması için adım atılacak en önemli yapı, ofisinizde düzeni sağlamaktır. Rahat ve sağlıklı olan koltukların seçimi, uzun süre masa başında çalışan işçinin verimini arttıracak, işçi patron ilişkilerinde dahi faydasını göreceksiniz. Ofis dizayn her ne kadar mekânsal bir düzenleme gibi gözükse de aslında bir çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

Bütün bunları son derece güzel bir ofise sahip olduğunuzda daha iyi anlamış olacaksınız. Ahşabın oluşturduğu sıcak ortamı Tığlı Dizayn ile ofisinize taşımaya ne dersiniz? Aşağıdaki resimler size yaptıracağınız ofis konusunda fikir verecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemizi sosyal paylaşım platformlarından takip etmek ister misiniz? Tığlı Dizayn Facebook Sayfası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish