Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Cafe Dizayn

Cafe Dizayn

CAFE DİZAYN; TECRÜBE , ÖZGÜN FİKİR ve UYGULAMA

Tecrübeli Firmayız

Cafeler insanların keyif aldıkları mekanlardır. Bu yüzden de insanlar da mekan olarak güzel olan, kendini rahat hissedeceği yerleri tercih ederler. Yani, tercih edilmek istiyorsanız böyle olmalısınız. Aynı zamanda farklı bir dizayn olmalı. Böylelikle rakiplerinizden ayrılmış olursunuz. Bunun sonucunda müşterilerinizin sayısı daha yüksek olur. Başka bir deyişle bunu bilen bir işletme sahibi için Cafe Dizayn çok önemli bir husustur.
Eğer sıradan bir cafe iç dizaynı düşünüyorsanız, bir firma ile anlaşmanıza gerek yok! Lakin gerekli ürünleri satın alarak bunu yapabilirsiniz. Fakat bir mekan sahibi olmayı gerçekten istiyorsanız ve farklı olmayı düşünüyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. Çünkü biz bu işte iyiyiz.

Özgün Fikirler

Şöyle bir etrafa bakınca değişik, hatta ilginç mekanlar görürsünüz. Gelgelelim bunların hepsi birbirinden farklıdır. Ne var ki kimisi isim yapar, kimisi dikkat çeker. Kısacası böyle farklı örnekler bir çok yerde var. Ama bu örnekler sizin müşterilerinize göre mi? Üstelik değişen dekorunuzdan daimi müşterileriniz memnun kalacak mı, kendini rahat hissedecek mi? Kısacası bu sorular her zaman çok önemlidir.
Bu nedenle size uygun cafe dizayn fikirleri bizde mutlaka vardır. O halde gelin tanışalım. Önce fikirlerimizi, tasarımlarımızı ve uygulama aşamasını birlikte paylaşalım. Bununla birlikte müşterilerinizin genel özelliklerini not edelim. Yeni olacaksanız ama nasıl bir yeni olmak istiyorsunuz? Elbette öncelikle bunu bilmek isteriz? Bunlara kafa yorup, doğru tespitlerle doğru yolda ilerleyince sonuçta özgün fikirler de çıkmaya başlar. Sonuç olarak size birbirinden güzel cafe dizayn fikirleri sunarız. Özellikle istediğiniz gibi olsun istiyorsanız bizi arayın. Her şeyden önce cafe dekorasyonu alanında mükemmel tasarımlar sunmak isteriz.

Tasarımdan Uygulamaya Yanınızdayız

Cafenizin açılışına kadar yanınızdayız. Yani tasarım aşamasından montajına kadar her aşamasına hizmet vermekteyiz. Hatta anahtar teslim cafe projeleri de yapmaktayız. Böylece projenin her adımında çözüm odaklı çalışmaktayız. Bu alanda tecrübeliyiz, güçlüyüz. Bunun yanında gücümüzü makine parkurumuzla imalat yaptığımız üretim tesisimizden alıyoruz. Ayrıca işinin ustası çalışanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Aşağıda bulunan cafe dekorasyon fotoğraflarımıza bakabilirsiniz. Ya da yeni projelerimizi görmek isterseniz bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Facebook ve instagram sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Fatih dedi ki:

  Çalışmalar gerçekten çok güzel olmuş…

 2. Arifbozkurt dedi ki:

  Yurt Disi Restaurant ic Dizayn yapiomusunuz

  1. Ramazan dedi ki:

   Evet yurt dışında çalışmalarımız vardır.

 3. ibrahim dedi ki:

  rakiplerimiz kuvvetli yenilenmemiz gerekiyor selam

 4. ismet hacıbeyoğlu dedi ki:

  Örneklerdeki çalışmalarınız “bana göre” çok hoş. Fransız konseptini içeren pasta ve tatlılarının satıldığı art deco veya vintage tarzda bir oturmalı mekan çalıştınız mı?
  İyi çalışmalar

 5. mustafa dedi ki:

  fiyatlarınız nasıl kaç ila kaç arası

 6. Gökmen yüksel dedi ki:

  28 m2 civarı bir kumrucu açacağım. Alanı efektif kullanmak ve kaliteli bir görünüm sağlamak istiyoruz. Ama bütçe biraz dar. Bir çalışma yapabilir miyiz sizinle?

 7. Ahmet Aslan dedi ki:

  Bir Cafe açtırmayi dsunuyorum.Çalışmalarinizi beğendim.Sizinle iletişime geçeceğim.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish