Alexa Tığlı Dizayn
+90 216 5926910 & +90 532 4004145

Sosyal Medyada Biz}

Üretim gücümüzle yanınızdayız
Tasarımdan üretime, üretimden montaja kadar bir yerde çözüm. Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerimiz için bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçmeniz yeterlidir.
İLETİŞİME GEÇ

Akrilik Kaplama

Akrilik Kaplama

Akrilik Kaplama ve Membran Kaplama Mutfak Dolapları
Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz akrilik ve membran kaplamaları yükselen bir ivme kazanmış durumda. Şıklığı, temizlemede gösterdiği kolaylık, neme karşı dayanıklı olması, bakteri oluşumunu minimize etmesi gibi sebepler tercih edilmesindeki önemli nedenlerden…

Membranda yine aynı şekilde  pek çok alanda kullanılan bir kaplamadır. Çatı da ve zeminde kullanılması, çeşitliliği tercih edilmesi açısından önemlidir. Membran kaplamanın uzun ömürlü olması adına içine yüksek bir oranda lifli bir ürün olan mdf eklenmiştir. Bu malzeme ile kullanım oranı daha da arttılmıştır.

Tığlı Dizayn

olarak Akrilik ve Membran kaplamaları başta mutfak dolaplarında olmak üzere bir çok tasarımımızda  kullanmaktayız. Akrilik mutfak dolapları konusunda bir çok örnek çalışmamız mevcut. Kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı ile firma olarak tercih edilmemiz bizi gerçekten sevindiren bir husus…

Aşağıdaki resimleri inceleyerek sizlerde yaptıracağınız mutfak dolapları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. İletişime geçmeniz durumunda çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız sizlere her türlü konu hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacaklardır.

 

 

Sitemizi sosyal paylaşım platformlarından takip etmek ister misiniz? Tığlı Dizayn Facebook Sayfası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ArabicEnglishFrenchGermanTurkish